Jdi na obsah Jdi na menu
 


To je ona :-) Moje panička Jarmila alias Jája:-)

Moje panička mě bezmezně miluje, to je jasný. Oslovuje mě Aranko, Aroš, Ara, Ararášku, Aravrtule, Aramrcho, Miško, Bambulo, Šikulko, Lištičko, a někdy dokoce i Čimčarárá, což už je naprosto nad moje chápání... Kam na to chodí???

 Obrazek

 

 

"Nevlastní bráchové" Felix a Rony

Felix - nevím pořád ještě, co si o něm myslet. Mám ho ráda, ale trochu se ho bojím a trochu mě štve. Bráním si před ním misky, hračky a taky paniččinu postel, protože by se v ní chtěl rozvalovat a to tedy ne.

S Ronym se dá výborně dovádět  a můžu si k němu dovolit úplně všechno - koušu ho do nohou, věším se mu na pysky, přetahujeme se o aportky, lítáme po lese a hlavně blbneme ve vodě. 

ObrazekObrazek 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Zbytek smečky

Naše rodina pořád něco slaví. Koukám, že na fotce zrovna chybím. Místo aby mě vzali s sebou a já mohla pořádně loudit u stolu, nechali mě doma a sami se nacpávali.

Obrazek

Zleva: Jiřka - nesnáší psí a kočičcí chlupy a když štěkám, je nervní (takže pořád;-)). Hrozně mě baví jí naschvál okusovat nohavice od kalhot.

Hned za Jiřkou sedí panička.

Michal - hrozně velikej kluk, ráda se u něj chovám. Okousáváním rukou si na něm trénuju, jestli bych přeprala medvěda.

Kája - nesmím na něj skákat, abych ho neušpinila. Má radši kočky, než psy. Nechápu. Když ho vítám, samou radostí mu počůrám boty i kalhoty.

Jirka s Luckou - hezký páreček, ale na mě taky moc čistotnej, domu by si mě jistě nepustili. A já bych se přitom tak ráda proběhla po jejich pohovce, posteli, po stole...

Táta Karel - s mým bráchou Ronym jsou často na chatě naa jihu Čech. Jo a jinak si nás občas plete :-D

Máma Jiřina - tvrdí o mně, že bych se výborně uplatnila jako asistenční pes ve zdravotnictví - mohla bych prý pomáhat chirurgům při amputacích končetin.